• 91/12/02 - 12:03
  • 4
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش خبر نگار وبدا

برگزاري دوازدهمين سمينار كشوري دانش و تندرستي در شاهرود

دوازدهمين سمينار كشوري دانش و تندرستي به همت معاونت آموزشي و پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي شاهرود در روزهاي 7 و 8 اسفندماه در آمفي تاتر البرز شرقي برگزار مي گردد.

دكتر واحدي معاون آموزشي و پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي شاهرود اعلام كرد: پژوهش روش منطقی و جستجوی نظام مند پدیده ها است.كه به اندیشه ها شکل می دهد و بستر مناسبی را برای خلاقیت و رشد افکار پویا فراهم می سازد. نقش پژوهش به عنوان نیروی محرکه توسعه در همه حوزه ها اعم از علم، فرهنگ، اقتصاد، سیاست و جامعه انکار ناپذیر است

رئيس دوازدهمين سمينار كشوري دانش و تندرستي در ادامه اعلام داشت: پژوهش و خلاقیت اساسی ترین نیاز جامعه در دست یابی به توسعه پایدار، رفاه و استقلال واقعی است و سرمایه گذاری در این زمینه و هماهنگی با نیازهای جامعه بی شک گذرگاه اصلی توسعه پایدار خواهد بود.

معاون آموزشي و پژوهشي دانشگاه  با اشاره به سوابق برگزاري فعاليتهاي پژوهشي در  شاهرود گفت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به سهم خود در این مهم مشارکت نموده و علاوه بر تربیت پژوهشگران و فراهم نمودن زمینه های فعالیت اساتید، پژوهشگران و دانشجویان در برگزاری همایش های علمی و پژوهشی پیش قدم بوده است که می توان به برگزاری ششمین کنگره اپیدمیولوژی ایران، 11دوره سمینار دانشجویی تحت عنوان دانش و تندرستی، 2 دوره سمینار کشوری ابعاد رفتاری و اجتماعی در سلامت (غیر دانشجویی)، 1 دوره سمینار دانشگاهی رویکرد نوین تحقیقات در سلامت و 1 دوره همایش قران پژوهی و طب، اشاره نمود.

رئيس دوازدهمين سمينار كشوري دانش و تندرستي در رابطه با دوازدهمين سمنار كشوري افزود: پذيرش 116مقاله از350 مقاله دريافتي كه 24 عدد به بصورت سخنراين و 97عددبه صورت پوستر مي باشد.

دكتر واحدي در پايان با دعوت از كليه علاقمندان به حوزه هاي پژوهشي در سلامت جهت شركت دراين سمينار گفت: در حاشيه سمينار برگزاري 8 كارگاه آموزشي و نيز جلسه اي با حضور رياست دانشگاه و معاونان و اعضاء هيئت علمي با عنوان "هم انديشي قرآن پژوهي و طب" را خواهيم داشت

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شاهرود
  • کد خبر : 83252
کلمات کلیدی