• 91/06/26 - 08:32
  • 7
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش روابط عمومي دانشگاه

بيانيه دانشگاه علوم پزشكي شاهرود در محکومیت ساخت فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص)

بسم الله الرحمن الرحیم ساحت مطهر و مقدس پيامبر اعظم (ص) كه قطب عالم امكان ومورد تكريم فرشتگان و تعظيم انبياء ‌عظام و تمامي حق جويان جهان مي باشد بسي فراتر از آن است كه دستان آلوده شيطان صفتان و گمراهان جاهليت نوين بتواند كوچكترين خدشه اي به آن وارد نمايد.

                                                     بسم الله الرحمن الرحیم

ساحت مطهر و مقدس پيامبر اعظم (ص) كه قطب عالم امكان ومورد تكريم فرشتگان و تعظيم انبياء ‌عظام و تمامي حق جويان جهان مي باشد بسي  فراتر از آن است كه دستان آلوده شيطان صفتان  و گمراهان جاهليت نوين بتواند كوچكترين خدشه اي به آن وارد نمايد. اما اقدام موهن و شيطاني اخير قلوب امت مسلمان را جريحه دار كرد ولذا دانشگاه علوم پزشكي شاهرود هم صدا باتمامي مسلمانان جهان توهين به مقدسات اسلامي به ويژه ساحت مقدس پيامبر اسلام (ص) رابه شدت محكوم كرده و بااحساسات جريحه دار شده امت بزرگ اسلامي ابراز همدردي مي كند.

بي شك اين فيلم موهن يك كارغير اخلاقي ،غير انساني ونهايت دشمني با حقوق انساني و بي احترامي به اعتقادات و مقدسات جمع بزرگي از جامعه انساني محسوب مي گردد و بدين جهت برنهادها و سازمانهاي حقوق بشر و نيز دولتها ي اسلامي واجب است كه با وضع قوانين و اقدامات جدي از تكرار اين گونه جنايات فرهنگي  وضد بشري جلوگيري كنند.

اگر تو هين به مقدسات با سرپوش آزادي بيان بخواهد متداول گردد هيچ يك از ادعاهاي بشر دوستانه وياشبه بشردوستانه جامعه بين المللي مورد اعتناء و اطمينان كشورها به ويژه ملتهاي مظلوم واقع نمي شود بنابراين شدت برخورد مسلمانان در موارد مشابه بسي سنگين تر و وسيعتر خواهد بود در پايان ضمن عرض تسليت به پيشگاه حضرت حجت (عج) اميدواريم در سايه همبستگي بيشتر امت اسلامي دشمنان اسلام و در راس آنها استكبار جهاني و صهيونيسم جنايت كار جرات بروزچنين رفتارهاي زننده اي را در آينده به خود ندهند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شاهرود
  • کد خبر : 71984
کلمات کلیدی