• 97/02/17 - 15:18
  • 36
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
باانتصاب رییس اداره امور بین الملل دانشگاه صورت گرفت ؛

گام بلند دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در بین المللی سازی

به گزارش روابط عمومي: طي حكمي ازسوي دکتر رضا چمن رئيس دانشگاه علوم پزشكي شاهرود دكتر حمید نام آور به سمت رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي: طي حكمي ازسوي دکتر رضا چمن رئيس دانشگاه علوم پزشكي شاهرود دكتر حمید نام آور به سمت رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه منصوب شد.

دکتر چمن در مراسم معارفه رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه با اشاره به ماموریت دانشگاه و تاکید بر توسعه ارتباطات بین المللی در حوزه علوم پزشکی استفاده از ظرفیت های بین المللی در این راستا را مهم و حیاتی برشمرد و انتصاب رئیس اداره امور بین الملل راگامی بلند در مسیر بین المللی سازی دانشگاه عنوان نمود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همچنین خواستار  با تدوین  برنامه عملیاتی در این حوزه  و همکاری کلیه بخش های دانشگاه در پیشبرد برنامه های اداره امور بین الملل گردید.

در حكم انتصاب رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه مهمترين انتظارات در مدت تصدي ايشان بدين شرح آمده است:

با توجه به تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس اداره امور بین الملل دانشگاه منصوب می گردید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره گیری از توان و تجربه خود و همکاری نیروهای کارآمد نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایید .

امید است با استفاده از توان تخصصی خود و تعامل با سایر مشاوران، معاونین و مدیران دانشگاه، در پیشبرد و تحقق برنامه های دانشگاه در جهت بین المللی سازی نقشی موثر و حضوری تاثیر گذار ایفا نمایید. توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند منان خواهانم.

 

شایان ذکر است در این مراسم از دکتر محمد حسین ابراهیمی که عهده دار امور بین الملل دانشگاه بود تقدیر و تشکر گردید.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شاهرود
  • کد خبر : 176405
کلمات کلیدی