• 91/08/20 - 17:56
  • 5
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش خبر نگار وب دا

با سرعت عمل سریع امدادگران اورژانس؛ همه مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس درشاهرود مورد درمان قرار گرفتند

امدادرساني به دانش آموزان سرنشين اتوبوس واژگون شده درمحور كمربندي شاهرود – سبزوار در كمترين زمان و بلافاصله صورت پذيرفت.

 مسئول روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شاهرود در گفتگو با خبرنگار وب دا ضمن بیان این مطلب افزود: پيرو تماس تلفني با اپراتور اورژانس 115 درساعت 11/23 دقيقه پنجشنبه 18  آبان  مبني بر واژگوني يك دستگاه اتوبوس ، آمبولانس نزديكترين پايگاه‌ به محل حادثه اعزام ودر ساعت 19/23 در محل حاضرشدند .

عبدالرضا یوسفی گفت:  در این حادثه جمعا 7 دستگاه به محل اعزام و 28 نفر از مصدومين حادثه که  دانش آموزان دختر در حال  حرکت به مقصد فريمان بودند،  به بيمارستان امام حسين(ع) اعزام شدند و مورد درمان قرار گرفتند .

به گفته مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در اين حادثه كمك راننده و شاگرد اتوبوس  بعلت شدت جراحات وارده دردم فوت کردند و اكثر مصدومين جراحت مختصر داشته و بعد از مداواي سرپايي از بيمارستان مرخص شدند.

گفتنی است : آمادگي اورژانس 115شاهرود در حضور به موقع در صحنه حادثه در مسير هاي برون شهري كه در مواقع لازم علاوه بر آمبولانس از بالگرد امداد هوايي 115 استفاده مي شود بارها سبب كمك به موقع به آسيب ديدگان شده است.

 در حال حاضر متوسط زمان حضور آمبولانس هاي 115 شاهرود در محل حادثه در شهر 3تا 5 دقيقه و در جاده هاي برون شهري بين 8تا 10 دقيقه مي باشد.

 

 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شاهرود
  • کد خبر : 76223
کلمات کلیدی