• 92/04/18 - 15:38
  • 7
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

بازدید دکتر افتخاری نماینده مجلس شورای اسلامی از مرکز پزشکی مهدیه

.

بازدید دکتر افتخاری نماینده مجلس شورای اسلامی از مرکز پزشکی مهدیه

روابط عمومی دانشگاه: دکتر لاله افتخاری نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت از مرکز پزشکی مهدیه  بازدید کردند.

در این بازدید سرزده دکتر افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دکتر امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت به همراه دکتر یاوری معاون درمان دانشگاه بخشهای مختلف بیمارستان مهدیه را مورد بازدید قرار دادند.

در ابتدا نشستی با حضور دکتر افتخاری، دکتر امامی رضوی، دکتر یاوری، دکتر ایزدی رئیس بیمارستان، دکتر هداوندخانی مدیر بیمارستان برگزار شد که در این نشست دکتر ایزدی به ارایه گزارشی از وضعیت و عملکرد بیمارستان و بیان مسایل و نیازهای مرکز به منظور ارائه بهتر خدمات به بیماران پرداخت.

سپس دکتر افتخاری و دکتر امامی رضوی به منظور  آشنائی بیشتر  با  بخشها و خدماتی که در بخشها به بیماران ارائه می شود به همراه ریاست و مدیریت بیمارستان از تمامی بخشهای بالینی  بیمارستان نظیر NICUها(1،2،3، نوزادان)، اتاق عمل، بلوک زایمان، اتاق مادران ، اورژانس و... بازدید کردند و ضمن گفتگو با مسوولان، پزشکان و کارکنان بخشهای مختلف از نزدیک در جریان نحوه ارایه خدمات قرار گرفتند و به ارایه راهکارهایی برای رفع مشکلات مطرح شده از طرف مسوولان بخشهای بالینی پرداختند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شهيد بهشتي
  • کد خبر : 94781
کلمات کلیدی