• 93/02/30 - 14:22
  • 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

بازدید ریاست دانشگاه و اعضای هیات رئیسه از روند اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان فیروزکوه

.

بازدید ریاست دانشگاه و اعضای هیات رئیسه از روند اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان فیروزکوه

 دکتر پیوندی ریاست دانشگاه و اعضای هیات رئیسه دانشگاه ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه روند اجرای طرح تحول سلامت در این مرکز را ارزیابی کردند.

در این بازدید دکتر رضاپور رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه به بیان توضیحات و گزارشی در خصوص نحوه اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان پرداخت.

دکتر پیوندی رئیس دانشگاه در این بازدید با تاکید بر اهمیت اجرای دقیق و صحیح طرح تحول نظام سلامت، از مسوولان شبکه و بیمارستان خواست اجرای این طرح ملی را به طور کامل رصد کرده و بر انجام دقیق آن نظارت کنند.

ریاست دانشگاه ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه و گفتگو با کارکنان از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به مراجعان قرار گرفت.

وی همچنین با حضور در واحد ترخیص و بررسی پرونده ها و صورت حسابهای مالی بیماران روند اجرای طرح تحول در بیمارستان را مورد بررسی قرار داد و به ارایه رهنمودهایی برای اجرای بهینه طرح پرداخت.

ریاست دانشگاه این طرح ملی را منجر به کاهش دغدغه های نظام سلامت و مردم برشمرد و با اشاره به اهمیت برنامه ملی تحول سلامت، بر اجرای صحیح و درست طرح تحول در مراکز درمانی تاکید کرد.

خبرنگار: سمیه سهرابی

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شهيد بهشتي
  • کد خبر : 108208
کلمات کلیدی