• 93/02/30 - 14:22
  • 10
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

برگزاری جلسه هیات رئیسه دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه

.

برگزاری جلسه هیات رئیسه دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه

 هفتصد و چهل و نهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه با حضور دکتر پیوندی رئیس دانشگاه و سایر اعضا در شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه برگزار شد.

پس از بحث و تبادل نظر اعضا در خصوص مسایل جاری دانشگاه در نشستی با حضور دکتر ملاجعفری سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه ، دکتر رضاپور رئیس  بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه و صوراسرافیل معاون امور بهداشتی و جمعی از مسوولان واحد ها مسایل این شبکه بهداشتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای نشست مذکور دکتر ملاجعفری با اشاره به وضعیت این شهرستان به معرفی مراکز و خانه های بهداشت و پایگاههای اورژانس 115 پرداخت. وی همچنین گزارشی درخصوص اقدامات صورت گرفته در سال 1392، مشکلات و کمبودهای مجموعه، بیان تجهیزات ضروری مورد نیاز و روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در این شهرستان ارایه کرد.

در ادامه دکتر رضاپور رئیس بیمارستان امام خمینی فیروزکوه با اشاره به برخی مسایل این بیمارستان نظیر کمبود نیروی انسانی و متخصص وکمبود فضای فیزیکی به ارائه گزارشی در خصوص نحوه اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان پرداخت.

دکتر پیوندی رئیس دانشگاه نیز در این نشست پس از استماع گزارش های ارایه شده شده به بیان رهنمودها و راهکارهایی به منظور اجرای بهینه امور و رفع مشکلات جاری پرداخت.

وی با تاکید بر اهمیت اجرای دقیق و صحیح طرح تحول نظام سلامت ، از مسوولان شبکه و بیمارستان خواست با برگزاری جلسات منسجم و منظم اجرای این طرح ملی را به طور کامل رصد کرده و بر انجام دقیق آن نظارت کنند تا در اجرای این طرح عظیم به عنوان نمونه و الگو مطرح باشند.

در خاتمه این نشست ریاست دانشگاه از قسمتهای مختلف شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه و بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) فیروزکوه بازدید بعمل آورد و ضمن گفتگو با کارکنان بخش های مختلف بهداشتی و درمانی از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به مراجعان قرار گرفت.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شهيد بهشتي
  • کد خبر : 108207
کلمات کلیدی