• 92/06/23 - 07:37
  • 9
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

برگزاری ششمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران در بیمارستان لبافی نژاد

.

برگزاری ششمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران در بیمارستان لبافی نژاد

 روابط عمومی دانشگاه :ششمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران 17 مهرماه در مرکز همایشهای بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد برگزار می شود.

دکتر اکبرنورعلیزاده  دبیر علمی ششمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ششمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران به همت انجمن اندویورولوژی ایران و مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی 19-17 مهرماه در مرکز همایشهای بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد برگزار می شود.

دکتر نورعلیزاده با بیان این مطلب که  حدود هشت سال پیش نخستین کنگره کشوری توسط انجمن اندویورولوژی ایران و مرکز تحقیقات بیماریهای کلیه و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد گفت: در سالهای اخیر نسبت به جراحی های لاپاراسکوپی و کم تهاجمی توجه خاصی صورت گرفته است و با برگزاری این گونه همایشها ضمن فراهم شدن امکان بحث و تبادل تجربیات همکاران  در داخل کشور ، بستر مناسبی برای استفاده از  یافته ها و  دانش میهمانان خارجی نیز ایجاد می شود.

دبیر علمی این کنگره سه روزه  افزود: این کنگره  برای متخصصان ارولوژی، ارولوژی اطفال ، نفرولوژی، زنان ، رادیولوژی و پزشکی قانونی از امتیاز بازآموزی برخوردار است و  تازه های جراحی های کم تهاجمی، نتایج روشهای درمانی مداخله ای جدید و آخرین دستاوردها و نوآوریها درخصوص جراحیهای لاپاراسکوپی و هم اندیشی متخصصان این رشته با یکدیگر از جمله محورهای مورد بحث در این کنگره خواهد بود.

وی روشها و  نوآوری ها در جراحی کلیه از طریق پوست(PCNL)  ، آشنایی با ابزار های جدید،  مباحث مربوط به پزشکی قانونی ، درمانهای کم تهاجمی در ارولوژی زنان،  لاپاروسکوپی در اطفال و نوزادان، لاپاروسکوپی در تومورهای کلیه و مثانه را از مباحثی  برشمرد که در این کنگره مطرح می شود و خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای  شرکت در این همایش باید ضمن مراجعه به سايت آموزش مداوم به آدرس www.ircme.ir ثبت نام اولیه در این برنامه آموزشی با کد برنامه: 11572 را انجام دهند و ثبت نام نهايي نیز در محل برگزاري همایش روز اول صورت خواهد گرفت.

گفتنی است علاقه مندان به منطور کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت  انجمن اورولوژی ایران به نشانی http://ieuscongress.ir  مراجعه کرده یا با دبیرخانه کنگرهبه شماره  22580201 تماس حاصل کنند.

خبرنگار: شبنم گلشن

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شهيد بهشتي
  • کد خبر : 95032
کلمات کلیدی