• 92/08/26 - 08:56
  • 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

دکتر سيد‌علي مرعشي رئیس مركز پزشكي حج و زيارت هلال احمر شد

.

دکتر سيد‌علي مرعشي رئیس مركز پزشكي حج و زيارت هلال احمر شد

 

دکتر سيد‌علي مرعشي در حکمی از سوی رييس جمعيت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران،  بعنوان  رئیس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمرکشور منصوب شد.

دکتر محمد فرهادي رييس جمعيت هلال احمر کشور در حکمی دکتر سيد‌علي مرعشي  عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی را به سمت رييس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر منصوب كرد.

در متن این  حکم آمده است:

نظر به شايستگي، تعهد و سوابق مفيد و ارزنده جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان رييس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران منصوب مي‌شويد.

با توجه به اينكه يكي از ماموريت‌هاي حساس و مهم جمعيت هلال احمر ارائه خدمات بهداشتي و درماني مناسب به حجاج بيت ا... الحرام و زائران عتبات عاليات است، از جنابعالي انتظار دارم با بهره‌مندي از نيروي انساني و پزشكان مجرب و حاذق و همچنين تعامل مثبت با سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري (مد‌ظله‌العالي)، تمام سعي و توان علمي و اجرايي خويش را در راستاي حفظ و تامين سلامت زوار به كار گيريد.

 بالندگي و توفيق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از خداوند يگانه و مهربان، مسالت دارم.

 گفتنی است دكتر سيد علي مرعشي  هم اکنون رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی است  و فلوشيپ جراحي عروق دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهشتي ، رياست بيمارستان بوعلي ، رياست بيمارستان امام حسين(ع) ، رياست دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان برخی از سوابق خدمتی وی در سالیان گذشته می باشد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شهيد بهشتي
  • کد خبر : 97413
کلمات کلیدی