• 93/02/16 - 13:43
  • 3
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

طرح تحول سلامت فرصت مناسبی برای ارایه خدمات مطلوبتر به مردم است/طرح تحول سلامت شروع خوبی برای حل مشکلات نظام سلامت است

.

طرح تحول سلامت فرصت مناسبی برای ارایه خدمات مطلوبتر به مردم است/طرح تحول سلامت شروع خوبی برای حل مشکلات نظام سلامت است

روابط عمومی دانشگاه: همگام با اجرای طرح تحول سلامت ؛ دکتر پیوندی رئیس دانشگاه در افتتاحیه سیزدهمین کنگره سراسری شنوایی شناسی با اشاره به آغاز اجرای طرح تحول سلامت در دانشگاه ، این طرح ملی را فرصت مناسبی برای ارایه خدمات مطلوبتر به مردم عنوان کرد.

رئیس دانشگاه در ادامه خاطرنشان کرد: هم اکنون شاهد رخداد اتفاق شگفت انگیزی در نظام سلامت هستیم. در تدبیری که از سوی دولت تدبیر و امید صورت گرفته؛ سلامت به اولویت اول نظام تبدیل شده و همه مسوولان خواهان بهبود وضعیت سلامت مردم و رفع مشکلات و دغدغه های این حوزه هستند.

دکتر پیوندی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: همکاران این حوزه باید تمام توان خود را بکار گیرند تا با حفظ کرامت مردم و بیماران و همچنین ارایه خدمت مناسب گام بلندی برای حل مشکلات مردم بردارند. البته شاید این طرح نتواند تمام انتظارات را برآورده کند اما امیدواریم شروع خوبی برای حل مشکلات نظام سلامت باشد و انشاءا... بتوانیم آرام آرام مشکلات را مرتفع کنیم.

گفتنی است سیزدهمین کنگره شنوایی شناسی از شانزدهم لغایت هجدهم اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) دانشکده پزشکی در حال برگزاری است. در این کنگره سه روزه آخرین مقالات، تحولات و دستاورد های این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

خبرنگار: حامد اسدیان

تاریخ: 16/2/93

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,شهيد بهشتي
  • کد خبر : 107199
کلمات کلیدی