• 94/01/31 - 14:06
  • 17
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان لرستان

تقدیر از 35 برگزیده علوم آزمایشگاهی در جشن روز آزمایشگاه در دانشگاه علوم پزشکی لرستان

پايگاه خبري و اطلاع رسانی وبدا در لرستان : همزمان با سالروز ولادت حکیم جرجانی مصادف با روز آزمایشگاه مراسم جشنی با حضور معاونین درمان و آموزشی و با شرکت آزمایشگاهیان شاغل در بخش های دولتی و خصوصی به همت انجمن آزمایشگاهیان استان روز دوشنبه 31 فروردین ماه 94 در تالار ابن سینا بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد. در این نشست دکتر

پايگاه خبري و اطلاع رسانی وبدا در لرستان : همزمان با سالروز ولادت حکیم جرجانی مصادف با روز آزمایشگاه مراسم جشنی با حضور معاونین درمان و آموزشی و با شرکت آزمایشگاهیان شاغل در بخش های دولتی و خصوصی به همت انجمن آزمایشگاهیان استان روز دوشنبه 31 فروردین ماه 94 در تالار ابن سینا  بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد.

در این نشست دکتر بهروز عزت پور مسئول انجمن آزمایشگاهیان استان با اشاره به فعالیتهای عمده اعضای صنفی در راستای تحقق اهداف صنفی گفت: انجمن آزمایشگاهیان استان بطور رسمی پس از پیگیری های لازم ار سال 1390 شروع به فعالیت کرد و هم اکنون 350 نفر در استان عضو انجمن می باشند.

در پایان این نشست هدایایی به رسم یادبود به 35 نفر از نیروهای شاغل در بخش آزمایشگاهی که فعالیت های چشمگیری در این عرصه داشته اند اهدا شد.

 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,لرستان
  • کد خبر : 124465
کلمات کلیدی