• 94/02/02 - 13:35
  • 7
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان لرستان

عیادت نماینده ولی فقیه در لرستان از بیماران بستری در بیمارستان شهید مدنی خرم آباد در هفته سلامت

هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رسانی وبدا در لرستان : حضرت حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در دومین روز از هفته سلامت به اتفاق دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی از بیماران بستری در بیمارستان شهید مدنی خرم آباد عیادت کرد. نماینده ولی فقیه در لرستان در این برنامه که صبح امروز چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار شد

هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رسانی وبدا در لرستان : حضرت حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در دومین روز از هفته سلامت به اتفاق دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی از بیماران بستری در بیمارستان شهید مدنی خرم آباد عیادت کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان در این برنامه که صبح امروز چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار شد ضمن دیدار با پزشکان ، پرستاران و کارکنان حاضر در شیفت از تلاشهای آنها تقدیر کرده و با اهداء شاخه های گل از بیماران بستری عیادت کردند.

حجت الاسلام میرعمادی در خصوص این برنامه به خبرنگار خبرگزاری مهر در لرستان و وبدا گفت: هفته سلامت فرصت مناسبی برای یادآوری ارزش و جایگاه نعمت سلامت است و به همین منظور  امروز برای عیادت از بیماران بستری در این مرکز حضور پیدا کرده ایم تا هم قدردان تلاشهای متولیان سلامت استان بویژه ریاست تلاشگر دانشگاه علوم پزشکی باشیم و هم از بیماران بستری در این مرکز عیادت نمائیم.

نماینده ولی فقیه در ادامه این برنامه از بخشهای در حال بهسازی بیمارستان که از منابع هدفمندی یارانه ها و اعتبارات بسته حمایتی ارتقاء کیفیت هتلینگ برنامه تحول نظام سلامت در حال بازسازی هستند بازدید کرده و با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شد زحمات متولیان سلامت در کشور و بویژه در لرستان را بسیار ارزشمند و ستودنی برشمردند.

 

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,لرستان
  • کد خبر : 124666
کلمات کلیدی