• 99/03/08 - 16:59
  • 1146
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با حضور معاون درمان وزارت بهداشت؛

بزرگترین بخش فوق‌ تخصصی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات جنوب غرب کشور افتتاح شد

در دومین روز از سفر دکتر جان بابایی به استان خوزستان، بزرگترین بخش فوق‌تخصصی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات جنوب غرب کشور در بیمارستان گلستان اهواز افتتاح شد

 دکتر قاسم جان بابایی,
به گزارش وبدا، بزرگترین بخش فوق‌تخصصی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات جنوب غرب کشور در بیمارستان گلستان اهواز با حضور دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خورستان و دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افتتاح شد.
 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این خصوص گفت: این بخش با مساحت دو هزار مترمربع دارای ۶۰ تخت، شامل ۵۲ تخت بستری و ۸ تخت آی‌.سی‌.یو به همراه اتاق ایزوله و کلیه فضاهای مجهز آموزشی، درمانی و پشتیبانی، مطابق با به روزترین استانداردهای روز دنیا و در مدت زمان کمتر از ۴ ماه، با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال تجهیز و آماده شده است.
 
ابول نژادیان تصریح کرد: بیمارستان بزرگ گلستان اهواز، مرکز اصلی ارجاع بیماران بدحال در استان با آسیب‌های شدید ستون فقرات، مغزی و نخاعی ناشی از سوانح ترافیکی و حوادث است که بهره برداری از این پروژه بعنوان گامی موثر در  ارائه‌ خدمات مطلوب به بیماران خواهد بود.
 
وی در پایان گفت: این پروژه یکی از نیازهای ضروری در راستای ارائه‌ هرچه بهتر خدمات درمانی به مردم شریف استان است که خوشبختانه با پیگیری های رییس بیمارستان گلستان اهواز محقق شد.
 
همچنین در این سفر، آیین افتتاح بخش جدید  ام آر ای و  پروژه توسعه و تجهیز بخش دیالیز بیمارستان  امام خمینی (ره) با حضور دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مسئولین استانی و دانشگاهی خوزستان برگزار شد.
 
 بازدید از پروژه در حال احداث اورژانس جدید بیمارستان امام (ره) از دیگر برنامه های سفر دکتر جان بابایی در دومین روز سفر به خوزستان بوده است. 
 
 در حال حاضر بیمارستان امام خمینی(ره) دارای بخش های جراحی عمومی، داخلی، اطفال، جراحی، زنان، عفونی، چشم، قلب، ارتوپدی، نوزادان، اورولوژی، نفرولوژی، ENT و  دیالیز می باشد. 
 
دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت به همراه دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از  بخش های مختلف بیمارستان سینا نیز بازدید کردند.
 
 دکتر جان بابایی در بازدید از پروژه های عمرانی در آستانه افتتاح در بیمارستان سینا، ضمن بررسی وضعیت و امکانات موجود، در جریان روند تکمیلی و  مراحل پایانی این پروژه ها قرار گرفت.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 208748
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *