• 98/09/04 - 09:34
  • 492
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرگروه برنامه های سلامت مرکز مدیریت شبکه اعلام کرد:

افتتاح پایلوت طرح «هرخانه یک پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت در قزوین

اجرای پایلوت طرح «هرخانه یک پایگاه سلامت» با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان قزوین افتتاح خواهد شد.
به گزارش وبدا، دکتر محمد اسلامی مدیرگروه برنامه های سلامت مرکز مدیریت شبکه با اعلام این خبر گفت: برنامه افتتاح اجرای پایلوت طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» روز سه شنبه 5 آذرماه به طور همزمان در سه دانشگاه علوم پزشکی قزوین، کاشان و سمنان انجام خواهد شد.
دکتر اسلامی با اشاره به اینکه اجرای پایلوت این طرح از 5 آذرماه آغاز شده و تا اواسط اسفند 98 خاتمه می یابد، اظهار داشت: در دانشگاه علوم پزشکی قزوین این طرح در شهرستان محمدیه و در مرکز خدمات جامع سلامت شهری محمدیه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون بهداشت افتتاح خواهد شد.
وی بیان کرد: رییس مرکز مدیریت شبکه و سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت نیز طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» را در مرکز خدمات جامع سلامت «فامیلی» در شهرستان سمنان افتتاح خواهند کرد.
مدیرگروه برنامه های سلامت مرکز مدیریت شبکه افزود: مشاور وزیر در امور بهداشتی و معاون اجرایی مرکز مدیریت شبکه نیز در مرکز جامع خدمات سلامت «مهرپرور» در شهرستان کاشان این طرح را افتتاح می کنند.
دکتر اسلامی تصریح کرد: مقامات استانی، امامان جمعه و مقامات شهرستانی نیز در هر سه دانشگاه علوم پزشکی یاد شده در آیین افتتاح طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» حضور خواهند یافت./216

  • گروه خبری : آخرین اخبار,هر خانه یک پایگاه سلامت,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197256
کلمات کلیدی