• 98/11/21 - 15:20
  • 587
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون پرستاری در دیدار هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی البرز:

طرح هر خانه یک پایگاه سلامت یک طرح مترقی و بی نظیر است
دکتر حضرتی گفت: طرح هر خانه یک پایگاه سلامت به عنوان یک طرح مترقی و کارآمد و بی نظیر است که در راستای پرستاری جامع نگر می توانند از ظرفیت و پتانسیل پرستاران و نقش فعال و تخصصی آنان بهره بگیرد.

به گزارش وبدا، دکتر مریم حضرتی در سفر به استان البرز در دیدار هیات رییسه این دانشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با اشاره به مطلب فوق از خدمات و تلاش های مدیریت پرستاری دانشگاه البرز در راستای ارتقای خدمات پرستاری و حمایت های ریاست دانشگاه قدرانی کرد و افزود: شاخص های ارزیابی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی در حوزه پرستاری تعیین شده است که بر اساس آن دانشگاهها و دانشکده هایی که در این حوزه موفق عمل کنند مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی افزود: طرح هر خانه یک پایگاه سلامت یک طرح مترقی و کارآمد و بی نظیر است که در راستای پرستاری جامع نگر می توانند از ظرفیت و پتانسیل پرستاران و نقش فعال و تخصصی آنان بهره گیرد  و متناسب با نیاز خانواده ها خدمات اثربخش  و ارزان ارائه دهد. 
معاون پرستاری از حرکت به سمت الکترونیکی شدن گزارش‌ها و فرآیندهای پرستاری خبر داد و گفت: گزارش نویسی پرستاری  معضلی است که بیشتر زمان پرستاران را به خود اختصاص داده لذا الکترونیکی شدن گزارش پرستاری کمک بزرگی به حل این مشکل خواهد کرد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,هر خانه یک پایگاه سلامت,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 199566
کلمات کلیدی