• 98/06/07 - 10:23
  • 103
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
همزمان با هفته دولت انجام شد؛

سفر معاون درمان وزارت بهداشت به ایرانشهر و بازدید از مراکز و پروژه های بهداشتی و درمانی

دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت به همراه دکتر امینی فرد نماینده مردم شهرستان های ایرانشهر، سرباز و فنوج در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس روز گذشته از پروژه های عمرانی و مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر جان بابایی از نحوه ارائه خدمات در بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان کنارک، بیمارستان امام علی(ع) چابهار و پروژه های در حال ساخت این بیمارستان، مرکز جامع خدمات سلامت پیشین شهرستان سرباز، بیمارستان ولایت شهرستان سرباز، بیمارستان در حال ساخت کلات شهرستان سرباز، پروژه ساخت بیمارستان 540 تختخوابی ایرانشهر (با 8 درصد پیشرفت فیزیکی که توسط بنیاد برکت در حال ساخت است)، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با 98 درصد پیشرفت فیزیکی، پروژه در حال ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی تیپ یک بمپور و بیمارستان های خاتم الانبیاء(ص) و ایران ایرانشهر بازدید کرد.

دکتر نعیم امینی فرد نماینده مردم شهرستان های ایرانشهر، سرباز و فنوج در مجلس از تعهد، تخصص و صداقت به عنوان سه ویژگی معاون درمان وزارت بهداشت یاد کرد و گفت: بازدید دکتر جان بابایی از مراکز بهداشتی درمانی و حسن نیت و نگاه ویژه وی در رفع مشکلات حوزه درمان مناطق کمتر توسعه یافته کشور خصوصا حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر قابل تقدیر است.

وی با اشاره به وسعت و جمعیت شهرستان سرباز و همجواری با مرز پاکستان، از راه اندازی بخش های دیالیز، تالاسمی، سی سی یو و همچنین بلوک زایمانی مدرن و آزمایشگاه رفرانس مجهز در مرکز این شهرستان، تقدیر کرد.

بهره برداری از توسعه و بهسازی اتاق عمل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) ایرانشهر 

اتاق عمل مجهز بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) شهرستان ایرانشهر باحضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر، سرباز و فنوج در مجلس و دکتر امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به بهره برداری رسید.

دکتر امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در حاشیه افتتاح این پروژه اظهار داشت: این پروژه با زیربنای 800 مترمربع و اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان بازسازی، توسعه و تجهیز شده است.

معاون درمان وزارت بهداشت همچنین از پروژه ساخت بزرگترین مرکز مادر و کودک کشور که در بیمارستان ایران ایرانشهر که 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بازدید و آن را پروژه ای مهم و اساسی در تامین سلامت مادران باردار و نوزادان دانست و برای تامین مالی تکمیل این پروژه قول مساعد داد.

این پروژه در زمینی به مساحت 11 هزار متر مربع در حال ساخت است که در فاز اول، 5500 متر مربع از آن تکمیل و افتتاح می شود./206

  • گروه خبری : آخرین اخبار,مناسبت های ویژه1 - هفته دولت,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 194567
کلمات کلیدی