• 99/05/12 - 13:41
  • 559
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
پاسخ مطلب مندرج در سامانه "فارس من":

آزمون گواهینامه و دانشنامه فوق تخصصی طبق برنامه‌ریزی قبلی برگزار می شود

معاونت آموزشی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: افرادی که خود را به سرعت به محل خدمت تعیین شده معرفی نموده و طرح خود را شروع کنند در امتحانات شفاهی دانشنامه از مزیت‌هایی بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش وبدا، معاونت آموزشی وزارت بهداشت در پاسخ به سوال مطروحه در سامانه "فارس من" با عنوان «شروع طرح دستیاران تخصصی زودتر از موعد» در تاریخ یکم مردادماه 99 اعلام کرد:

باتوجه به شرایط خاص شیوع کرونا و دغدغه‌ بسیاری از دستیاران تخصصی سال آخر در خصوص آزمون‌های گواهینامه و دانشنامه، پس از رایزنی‌ها و نظرخواهی از افراد صاحب‌نظر در حوزه آموزش تخصصی و تعامل با معاونت‌های مختلف وزارت بهداشت، تصمیماتی در این خصوص گرفته شد که در نتیجه مقرر شد تا اختیارات ویژه‌ای به گروه‌های آموزشی و دانشگاه ها داده شود تا با مدل‌ ساده ابلاغی معاونت آموزشی افراد واجد شرایط فارغ‌التحصیلی را طی ۲-۳ هفته آینده معرفی و نامبردگان در صورت شروع خدمات واجد دریافت گواهینامه تخصصی خواهند بود.

همچنین آزمون گواهینامه و دانشنامه طبق برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده قبلی در انتهای شهریورماه برگزار خواهد شد و افرادی که براساس معیارهای بند ۱ واجد شرایط دریافت گواهینامه تخصصی نشدند طبق روال قبل می‌توانند در این آزمون شرکت نمایند. تمامی افراد علاقمند به شرکت در آزمون دانشنامه مطابق روال اعلام شده قبلی در امتحان مذکور شرکت خواهند کرد.

 در این فاصله معاونت درمان تمهیداتی خواهد اندیشید که فارغ‌التحصیلان معرفی شده محل خدمت‌شان مشخص شده و توزیع شوند. افرادی که خود را به سرعت به محل خدمت تعیین شده معرفی نموده و طرح خود را شروع کنند در امتحانات شفاهی دانشنامه از مزیت‌هایی بهره‌مند خواهند شد.

آزمون گواهینامه و دانشنامه فوق تخصصی نیز طبق برنامه‌ریزی قبلی برگزار خواهد شد.

  • گروه خبری : پاسخگویی به رسانه ها
  • کد خبر : 212447
کلمات کلیدی