• 93/06/16 - 09:56
  • 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مطلب مندرج در شبكه اطلاع‌رساني دانا

واكنش معنادار معاون آقاي وزير به «شهيدناميده شدن كشته‌شدگان فتنه

 

پيرو درج مطلب با عنوان: «واكنش معنادار معاون آقاي وزير به «شهيدناميده شدن كشته‌شدگان فتنه» مورخ 4/6/93 خواهشمند است دستور فرماييد براي روشن شدن افكار عمومي نسبت به درج پاسخ به شرح ذيل اقدام و همكاري لازم صورت گيرد.

متن پاسخ

طبق پاسخ معاونت فرهنگي و دانشجويي  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي؛

ششمین جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی کشور در شش بخش ادبي، هنري، پژوهشي، كتابخواني، فناوري اطلاعات و نشريات دانشجويي و دو موضوع ویژه عترت: سبک زندگی پیامبر اعظم (ص) و پزشکی: مصرف دارو با مشارکت دانشجویان 59 دانشگاه علوم پزشکی و با دریافت نزدیک به 30000 اثر از حدود 10000 دانشجو، توسط معاونت فرهنگي و دانشجويي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و با ميزباني دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي، درماني شهید بهشتی برگزار گردید. مراسم اهدای جوایز به بیش از 245 دانشجو از نفرات برگزیده طی 3 روز برگزار گردید.

خبر مندرج درآن سایت در مورد سخنرانی دو نفر از دانشجویان در مراسم اختتامیه این جشنواره کذب محض است و اصولا در 3 مراسم رسمي تجليل از برگزيدگان هیچ دانشجویی به ایراد سخنرانی نپرداخته است.

لازم به ذكر است بعضی از دانشجویان شرکت کننده در این جشنواره، خواستار گفتگو با معاون محترم فرهنگی و دانشجویی وزارتخانه بودند که به دلیل تراکم برنامه های ایشان، در فاصله نهار و نماز تا شروع مراسم تجليل روز سوم، در جمع حدود 40 نفر از دانشجویان در جلسه‌ای غیر رسمی به استماع نقطه نظرات برخی از آنان پرداخت که به دلیل ضیق وقت و فرا رسیدن زمان شروع جلسه اختتامیه امکان پاسخگویی به تمام مطالب متنوع و متعدد مطروحه مقدور نگرديد.

ایشان در این دقایق کوتاه، با تبیین لزوم استفاده از تجربیات فعالیتهای دانشجویی در گذشته و دوری از افراط و تفریط، دانشجویان را به رعایت قانون واعتدال در فعالیت‌های سیاسی دعوت نمود.

در پايان انتظار می‌رود رسانه‌هاي محترم،  ضمن رعایت اخلاق حرفه ای و پرهیز از انتشار اخبار با منابع غیر موثق، در هفته دولت زحمات چندین ماهه‌ی دست اندرکاران این جشنواره در ایجاد فضای پرنشاط فرهنگی در بین دانشجویان سراسر کشور را مخدوش ننماید.

 

 

  • گروه خبری : پاسخگویی به رسانه ها
  • کد خبر : 113119
کلمات کلیدی