• 98/11/22 - 16:19
  • 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور وزیر بهداشت انجام شد؛

آغاز عملیات ساخت طرح توسعه بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان

با حضور وزیر بهداشت در بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان، عملیات ساخت طرح توسعه این بیمارستان آغاز شد.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه آغاز عملیات ساخت طرح توسعه بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان اظهار داشت: با کمک خیرین که در دوران گذشته نیز خدمات ارزنده ای داشتند،  عملیات ساخت طرح توسعه این بیمارستان آغاز شد و به عنوان طرح تکمیلی و الحاقی بیمارستان به حساب می آید و دولت در تجهیز و تامین نیروی انسانی این مرکز کمک می کند.

وی افزود: قرار شد برای کمبود تجهیزات و تامین دستگاه های مورد نیاز، امکاناتی را گسیل کنیم تا مردم خدمات بهتری را از نیروهای متخصص دریافت کنند. امروز همچنین ۸ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای در استان هرمزگان افتتاح می شود.

وزیر بهداشت گفت: در دو مسیر برای مناطق کمتر برخوردار کشور مانند شهرستان پارسیان کار می کنیم. یکی توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی است که می خواهیم تا یکی دو سال آینده و پایان دولت دوازدهم، زیرساخت ها را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تکمیل کنیم و دوم اینکه بتوانیم در مورد مسائل بهداشت محیط و زیست محیطی استان های جنوبی کشور، گام هایی را با کمک وزرای مربوطه و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست، به عنوان طرح های مشترک برداریم.

گفتنی است این پروژه درمانی در زمینی با مساحت ۵ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان توسط خانواده خیرین رستمانی در مدت دو سال ساخته می شود و دارای بخش هایی مانند تخت های ویژه، بخش اطفال و درمانگاه تخصصی خواهد بود.

همچنین با حضور دکتر نمکی و با افتتاح پایگاه اورژانس شهری دشتی، خیریه ناصر مکاری در مجموع، ۸ پایگاه اورژانس جاده ای و شهری در سطح استان هرمزگان به بهره برداری رسید./۲۰۶

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 199592
کلمات کلیدی