• 98/01/29 - 09:15
  • 12
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به شوشتر عنوان کرد:

ارائه خدمات مطلوب به سیل زدگان توسط تیم های بهداشت و درمان

   معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر روز گذشته پس از بازدید از بیمارستان محلی شعیبیه و کمپ اسکان موقت سیل زدگان شماره ۲ گوریه گفت: دانشکده علوم پزشکی شوشتر خدمات مطلوبی به سیل زدگان شعیبیه ارائه داد و اینکه افراد مستقر در اردوگاه ها، سالم، در حال بازگشت به خانه ها هستند موید این ادعاست.
 
به گزارش وبدا به نقل از ایرنا، دکتر قاسم جان بابایی با بیان این مطلب افزود: همزمان با جابجایی مردم از منازل به سمت اردوگاه های سیل زده، تیم های بهداشت و درمان در اردوگاه ها مستقر شدند و برای درمان و پیشگیری از عفونت های ناشی از سیل، تمهیدات لازم را پیش بینی کردند.
 
وی در ادامه گفت: کنترل ها و نمونه گیری آب شرب و مواد غذایی به صورت روزانه و گاهی چندین مرتبه در روز از اقدامات این تیم ها بود چرا که عفونت های روده ای مهم ترین نگرانی پس از سیل است.
 
دکتر جان بابایی همچنین گفت: در مورد گروه های پرخطر مثل کودکان، زنان باردار و بیماران مزمن و یا عفونت های پوستی و بیماران سلامت روان نیز تیم های بهداشتی، نسبت به شناسایی و مراقبت آنها اقدامات خوبی انجام دادند.
 
معاون درمان وزارت بهداشت تصریح کرد: استقرار متخصصان به ویژه متخصصان اطفال، زنان و زایمان، داخلی و ارایه خدمات آنان به ساکنان اردوگاه ها باعث رضایتمندی مردم سیل زده شده است.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 189131
کلمات کلیدی