• 98/08/22 - 19:12
  • 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
وزیر بهداشت در بازدید از روستای زلزله‌زده تیرشاپ تاکید کرد:

استمرار ‌خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: همانطور که در توئیت خود در لحظات ابتدایی زلزله اعلام کردم، ما تا آخرین لحظه و تا زمانی که احساس نیاز از سوی مردم وجود داشته باشد، در خدمت مردم خواهیم بود.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی پس از بازدید از روستای زلزله‌زده تیرشاپ، در جمع خبرنگاران، ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنانمان در زلزله اخیر آذربایجان شرقی، اظهار کرد: خوشبختانه از ساعات اولیه وقوع حادثه، کادر فوریت های پزشکی و همکارانمان در حوزه بهداشت و درمان، در محل حادثه حضور پیدا کرده و به خدمت رسانی به مردم و مداوای مصدومان پرداختند. در بازدیدی که از مناطق زلزله زده، داشتیم، خدمات ارزشمند آنها کاملا مشهود بود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در زلزله آذربایجان شرقی، متحمل تلفات و آسیب های کمتری بودیم، تصریح کرد: در روزهای اخیر، همکاران ما در سراب و میانه، کاملا در خدمت حادثه دیدگان زلزله آذربایجان شرقی بودند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره به مشکلات بهداشتی و درمانی موجود در این مناطق، گفت: امیدوارم در آینده ای بسیار نزدیک، شرایط عادی شود و ما مشکلات حداقلی مردم را نیز نداشته باشیم.

دکتر نمکی درخصوص استمرار خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی، بیان کرد: همانطور که در توییتر خود در لحظات ابتدایی زلزله اعلام کردم، ما تا آخرین لحظه تا زمانی که احساس نیاز از سوی مردم وجود داشته باشد، در خدمت مردم خواهیم بود.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اسلاید جدید صفحه اول,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 196980
کلمات کلیدی