• 98/01/02 - 18:06
  • 5
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست مركز روابط عمومی و اطلاع رساني وزارت بهداشت مطرح کرد:

اعزام نمایندگان ویژه وزیر بهداشت به مناطق سیل زده کشور

سرپرست مركز روابط عمومی و اطلاع رساني وزارت بهداشت گفت: وزیر بهداشت نمایندگان ویژه خود را برای بررسی سطح ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مناطق سیل‌زده اعزام کرده است.

 

 به گزارش وبدا، دكتر کیانوش جهانپور در گفت ‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: از همان ساعات اولیه بارش نزولات آسمانی و مشکلاتی که در استان‌های گلستان، شمال سمنان و خراسان شمالی به وجود آمد، وزیر بهداشت به صورت مستمر امور مربوط به سیل‌زدگان را از طریق ستاد مدیریت‌ بحرانی که در دانشگاه‌ علوم پزشکی گلستان تشکیل شده است، پیگیری کرد. 

 

وي ادامه داد: وزير بهداشت باتوجه به ابعاد حادثه صبح امروز، معاون درمان این وزارتخانه و ريیس سازمان اورژانس کشور را به نمایندگی خود برای مدیریت و پیشگیری از وقوع بحران سلامت به این مناطق اعزام کرده است تا سطح رسیدگی  و ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم سیل زده این سه استان بررسی و ارتقا پیدا کند.

 

سرپرست مركز روابط عمومی و اطلاع رساني وزارت بهداشت تاکید کرد: نمایندگان وزیر بهداشت در مناطق سیل‌زده حاضر می‌ شوند و با هدف ارتقای رسیدگی به مردم و پیشگیری از بروز مشکل، گزارش‌ های لحظه‌ ای خود را برای وزیر بهداشت ارسال می‌ کنند.

 

در استان گلستان از نظر سلامت، بحرانی وجود ندارد

 

وی افزود: اورژانس هوایی گلستان تا ظهر امروز، حداقل ۶ سورتی پرواز بالگرد اورژانس برای انتقال مادران باردار و یک بیمار تنفسی به محل اعزام کرده است و در حال حاضر در استان گلستان از نظر سلامت ، بحرانی وجود ندارد.

 

دكتر جهانپور بیان کرد: برای پیشگیری از بروز هرگونه بحران در حوزه سلامت، نمایندگان ویژه وزیر بهداشت به منطقه اعزام و ستاد ویژه‌ ای نيز تشکیل شده است تا با اتخاذ رویکردهاي پیشگیرانه، از بروز هرگونه بحرانی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان در منطقه، پيشگيري شود.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 188312
کلمات کلیدی