• 98/07/24 - 19:40
  • 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید مشاور معاون بهداشت از مواکب شوش دانیال

در آستانه اربعین حسینی (ع) مشاور معاون وزیر و رییس دفتر مدیریت کاهش خطر بلایای وزارت بهداشت از مواکب بین راه شوش دانیال بازدید کرد. 

 به گزارش وبدا، دکتر محمد اسماعیل مطلق از مواکب مستقر در بین راه شوش دانیال تا مسیر منتهی به چذابه و حرم حضرت دانیال نبی بازدید کرده و در جریان میزان آمادگی این مواکب برای استقبال از زائرین خروجی و ورودی مراسم اربعین و آمادگی های بهداشتی آنان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش دکتر مطلق تلاش تهیه و توزیع کنندگان نذورات در موکب ها را ستود و با مشاهده کارت بهداشت افرادی که در طبخ غذا نقش دارند و همچنین بازدید از سیستم توزیع آب آشامیدنی بهداشتی توسط تانکر های سیار توزیع آب توصیه های لازم به ویژه پلمپ تانکرها بعد از بارگیری را مورد تاکید قرار داد. طبق صورتجلسه فک پلمب تانکرها در محل توزیع صورت می گیرد.

وی همچنین از محل ستاد اسکان اربعین مستقر در حرم دانیال نبی و نظام مراقبت سندرمیک بیماری ها بازدید کرد و با زائرین کربلای معلا از اقصی نقاط ایران به ویژه افغان ها، پاکستانی ها، آذربایجانی ها که به مرز چذابه و یا شلمچه عزیمت می کنند یک تا دو شب را در شوش اسکان می کنند، گفتگو کرد.

دکتر مطلق در پایان از روند فعالیت ها و مراقبت های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و شبکه بهداشت شوش اظهار رضایت و خرسندی کرد./۲۰۲

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 196174
کلمات کلیدی