• 98/09/21 - 12:00
  • 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در بازدید رییس اداره اورژانس بیمارستانی وزارت بهداشت از چند اورژانس بیمارستان تبریز انجام شد؛

بررسی میدانی و بازارایی گردش کار بیماران

در بازدید از چند اورژانس بیمارستان تبریز ضمن ارزیابی عملکرد اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) تبریز که به عنوان مرکز ترومای شمال غرب کشور به تازگی افتتاح شده و ارایه خدمات می کند، در نشست با اعضای هیات علمی گروه آموزشی طب اورژانس تبریز  به بیان نظرات و پیشنهادات علمی و عملی پرداخته شد.

به گزارش وبدا، دکتر واعظی، رییس اداره اورژانس بیمارستانی و مهندس دوروزی، کارشناس مرکز مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت از بیمارستان های منتخب دانشگاه علوم پزشکی تبریز با رویکرد بررسی میدانی و بازارایی گردش کار بیماران از  چند اورژانس بیمارستانی بازدید کردند.

در ادامه با همراهی دکتر رجایی، معاون درمان دانشگاه، از مرکز مهارت های بالینی(skills lab) دانشکده علوم پزشکی بازدید و از تجهیزات کاربردی ویژه و کم نظیر آن در حوزه اورژانس و با بیان گردش کار در مرکز توسط دکتر مرتضی بیگی، مدیر مرکز و کادر تخصصی ایشان، بازدید جامعی شکل گرفت.

همچنین در این سفر بازدیدی کامل از بخش اورژانس بیمارستان ریفرال سینا تبریز و نحوه ارایه خدمات به بیماران عفونی، مسری و آنفلوانزا صورت گرفت و سپس با حضور رییس و مدیران بیمارستان طالقانی تبریز، از گردش کار و نقشه پروژه بازپیرایی و استاندارد سازی و جزییات لزوم انجام آن نشست درون بیمارستانی صورت پذیرفت.

در پایان؛ جلسه جمع بندی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و معاونان درمان و توسعه دانشگاه تشکیل شد و مسایل مختلف مرتبط با اورژانس بیمارستان ها و نتایج بازدید از نحوه خدمات، مورد بحث قرار گرفت

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197822
کلمات کلیدی