• 98/11/28 - 10:23
  • 324
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور مدیرکل دفتر بازرسی وزارت بهداشت

صد و سی و پنجمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور دکتر حیدری مدیرکل بازرسی، ارزیابی و رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وبدا، دکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این جلسه با بیان اینکه کارهای بسیار خوبی در حوزه سلامت این منطقه انجام شده است، گفت: علیرغم همه کارها اما تا نقطه ایده آل فاصله داریم.

وی ضمن اشاره به پروژه های بی شمار این دانشگاه و توسعه ساختمان های جدید، هتلینگ و  خرید دستگاههای پزشکی گفت: در مرداد امسال ۶۲ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید و هم اکنون نیز ۱۸ پروژه بزرگ در جنوب کرمان آماده بهره برداری است که ان شالله بزودی توسط وزیر بهداشت به بهره برداری می رسند.

 

همچنین دکتر حیدری مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی و رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر سالاری مقدم معاون درمان، دکتر رستمی رئیس بیمارستان امام خمینی جیرفت، سیدکمال خوشکام مدیر بازرسی و تعدادی از مدیران این دانشگاه از اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت بازدید کرد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 199705
کلمات کلیدی