• 98/05/30 - 16:29
  • 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر دانشگاه حارکیف اوکراین از دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی

دکتر ولادیمیر مارکفسکی، سرپرست دانشگاه حارکیف اوکراین با ارسال نامه ای از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی تقدیر کرد.

 

به گزارش وبدا، دکتر ولادیمیر مارکفسکی در این نامه مراتب تقدیر صمیمانه خود را از رییس و کارکنان دانشگاه برای فرصتی که در اختیار دانشجویان اوکراینی برای گذراندن دوره کارورزی بالینی قرار داده اند، ابراز کرد.

 

وی در این نامه اظهار کرده است: از تمام کسانی که اقامت دانشجویان دانشگاه ما را در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برنامه ریزی و اجرا کرده اند، صمیمانه قدردانی می کنم.

 

دکتر ولادیمیر مارکفسکی ضمن قدردانی ویژه از حوزه روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه برای توجه و همراهی در تمامی مراحل بازدید دانشجویان اوکراینی، خاطرنشان کرده است: این برنامه تابستانی در سطح بسیار بالایی برنامه ریزی شده بود و همکاران دانشگاه تجارب ارزشمند خود را در اختیار دانشجویان اوکراین قرار دادند.

 

وی اضافه کرده است: پزشکان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی رویکرد خلاقانه خود را به دانشجویان پزشکی اوکراین آموزش دادند.

 

وی تصریح کرده است: این سفر تجربه بسیار ارزشمندی برای دانشجویان اوکراینی بود و دانشجویان نه تنها مهارت های بالینی را کسب کردند، بلکه فرصت آشنایی با سیستم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ایران، ویژگی های فرهنگی و سنت های کشور و شهر شما را نیز به دست آوردند.

 

سرپرست دانشگاه حارکیف اوکراین افزوده است: در زمینه ارتباطات بین فرهنگی تجربیات خوبی در این سفر به دست آمده و با حضور این دانشجویان روابط دوستانه جدیدی میان دانشجویان برقرار شده است.

 

دکتر ولادیمیر مارکفسکی از این ارتباط موثر میان دو دانشگاه قدردانی کرده و ابراز امیدواری کرد: این تبادل آموزشی نخستین گام در اجرای مفاد تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه های علوم پزشکی خراسان شمالی و حارکیف بوده است.

 

 

وی همچنین یادآور شده است: مسئولان دانشگاه حارکیف آماده پذیرش و استقبال گرم از اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی هستند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 194324
کلمات کلیدی