• 98/09/16 - 15:11
  • 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

درخشش ستاره های قرآنی وزارت بهداشت در سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور

دانشجویان برتر قرآنی وزارت بهداشت در سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور نوزده رتبه برتر کسب کردند.

به گزارش وبدا، دانشجویان قرآنی وزارت بهداشت با کسب نوزده رتبه برتر در سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت خوش درخشیدند.

در رشته سبک زندگی اسلامی و ایرانی سجاد محمدزاده از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول را کسب کرد. در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم لیلا رسول‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اول و زهرا حاجی حسنی  از دانشگاه علوم پزشکی کاشان سوم شد.

در رشته پرسمان قرآنی الهام کشاورزی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دوم و شقایق تقی‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی تهران‌ رتبه سوم را کسب کرد.

در رشته آشنایی با سیره معصومین(ع) فاطمه احمدی از دانشگاه علوم پزشکی اراک رتبه اول و سیدمحمد مسعود موسوی از دانشگاه علوم پزشکی خمین ‌سوم شد.

در رشته شعر، غزاله شریفیان از دانشگاه علوم پزشکی همدان سوم و در رشته احکام نیز مهدی زرقی از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند سوم شد.

در رشته حفظ ۵ جزء برادران دانیال محروقی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز اول و در رشته حفظ ۱۰ جزء امیر مراقی از دانشگاه علوم پزشکی آبادان اول شد. همچنین در رشته حفظ کل میلاد عاشقی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه اول را کسب کرد.

در رشته دعا و مناجات‌خوانی میلاد ناصری از دانشگاه علوم پزشکی کرمان سوم و در رشته تواشیح گروه شهید رهنمون یزد سوم شد.

در رشته حفظ ۵ جزء مرجان میرحسینی از دانشگاه علوم پزشکی یزد اول ، سیده آمنه فاضلی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز دوم و فاطمه یوسفی‌تبار سوم شد.

در رشته حفظ کل فاطمه عابدینی از دانشگاه علوم پزشکی قم رتبه دوم را کسب کرد و در قرائت ترتیل الناز همتی از دانشگاه علوم پزشکی ایران سوم شد./224/205

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197625
کلمات کلیدی