• 98/08/23 - 23:45
  • 24
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
وزیر بهداشت در کاشان:

در تامین موارد مورد نیاز بیماران صعب‌العلاج مشکلی نداریم

 

وزیر بهداشت گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمن برای تامین داروها راهکارهای دیگری استفاده شد و بر همین اساس می‌توان گفت که در تامین موارد مورد نیاز بیماران صعب‌العلاج مشکلی نداریم.

 

 به گزارش وبدا به نقل از خبرگزاری تسنیم، دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در کشور اظهار داشت: رسیدگی به بیماران خاص و صعب العلاج یکی از برنامه‌های در دستور کار این طرح است و با طرح‌هایی سعی شده ‌تا داروها و موارد مورد نیاز این قشر به راحتی در اختیارشان قرار بگیرد.

 

وی ضمن اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمن در حوزه دارویی افزود: با وجود این تحریم‌ها برای تامین داروها راهکارهای دیگری استفاده شد و بر همین اساس می‌توان گفت که در تامین موارد مورد نیاز بیماران صعب‌العلاج مشکلی نداریم.

 

وزیر بهداشت با بیان اینکه با اقدامات صورت گرفته مواد اولیه کارخانه‌های داروسازی را تا پایان سال تامین کرده ایم، ابراز داشت: با توجه به اینکه در مناطق محروم و کم برخوردار زیرساخت‌های سلامت نسبت به سایر مناطق کشور پایین تر بوده 44 بیمارستان تا پایان سال در این مناطق به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی با بیان اینکه 50 پروژه در مناطق کم برخوردار تا پایان سال به بهره‌برداری می‌ر‌سد، گفت: توجه طرح تحول نظام سلامت در مناطق کم برخوردار بوده است و وجود این پروژه‌ها گواه این مطلب است.

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 196994
کلمات کلیدی