• 98/08/14 - 18:13
  • 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی:

رسالت تمام پیامبران الهی، راستی، صداقت و شفافیت بوده است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رسالت همه پیامبران این بوده که جز راستی و درستی، پیامی را نفرستند و جز حق نگویند اما برخی از رسانه ها امروز به دروغ پردازی، شایعه پراکنی، تهمت، افترا و بردن آبروی افراد اقدام می کنند که دور از آزادگی، عزت و بزرگی است.

به گزارش وبدا، دکتر مسعود پزشکیان در پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی اظهار کرد: رسالت تمام پیامبران الهی، راستی، صداقت و شفافیت بوده است و آنچه ما را به موفقیت می رساند، راستی و صداقت است.

وی افزود: حضرت امیرالمومنین علی(ع) در نهج البلاغه وصیت می کنند که همواره باید تقوا پیشه کنیم و به دنبال دنیا نباشیم، برای امور و چیزهای دنیوی، تاسف نخوریم و حق را بگوییم، در مقابل ظالم ایستادگی و ظلم و فساد را افشا کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمی دانم که چرا برخی از ما، از گفتن حرف حق می ترسیم البته این ترس شاید به دلیل ترس از دست دادن جایگاه و پست کنونی مان باشد. وقتی دنیا و قدرت نتواند ما را اسیر خود کند، به موفقیت رسیده ایم.

نابب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخی خبرنگاران برای رسیدن و به تصویر کشیدن حق، از هیچ چیزی ترس و واهمه ندارند نه از زندان و نه از اخراج شدن از کار، چون می خواهند حق را بگویند./206

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 196725
کلمات کلیدی