• 98/12/05 - 13:54
  • 105
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حکم معاون آموزشی وزارت بهداشت؛

عضو شوراي مشاوران حوزه معاونت آموزشي منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون آموزشی وزارت بهداشت و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی، دكتر علی کبیر، عضو هیات علمی دانشگاه  علوم پزشکی ایران به عنوان عضو شوراي مشاوران حوزه معاونت آموزشي منصوب شد.


جناب آقاي دكتر علی کبیر
عضو محترم هیات علمی دانشگاه  علوم پزشکی ایران

نظام آموزش عالي سلامت در طول سالهاي گذشته دستاوردهاي كم‌نظيري را براي كشور به ارمغان آورده است كه نتايج آن بر همگان مشهود است. مسلماً نگاهي جامع و رويكرد تحول‌گرا در اين عرصه، مي‌تواند منجر به ارتقاي اثربخشي آموزش عالي سلامت و اعتلاي سلامت در جامعه گردد. در اين راستا بهره‌مندي از نظرات و پيشنهادهاي صاحبنظران عرصه آموزش عالي سلامت زمينه اعتلاي اين حوزه را بيش از پيش فراهم خواهد نمود.
نظر به تعهد و تجربيات ارزشمند حضرتعالي، به عنوان عضو شوراي مشاوران حوزه معاونت آموزشي منصوب مي‌گرديد تا با همكاري و تعامل با ساير اعضا در تحقق اهداف متعالي آموزش عالي سلامت همکاری جدی نمایید.
حضور فعال در جلسات و نشستهاي شورا، ارائه ايده‌هاي نوآورانه و تحول‌گرايانه در عرصه آموزش عالي سلامت به ویژه در حیطه مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و تلاش در راستاي ارتقاي مراكز و مؤسسات آموزش عالي از طريق كمك به سياستگذاري‌هاي مبتني بر شواهد در اين عرصه از جمله اقداماتي است كه از اعضاي شوراي مشاوران انتظار مي‌رود.
توفيق جنابعالی در راه اعتلا و توسعه آموزش علوم پزشکی کشور را  از خداوند متعال خواستارم.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات
  • کد خبر : 199908
کلمات کلیدی