• 98/12/08 - 20:22
  • 122
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی:

فایل صوتی منتسب به معاون وزیر بهداشت در فضای مجازی مربوط به ایشان نیست

 رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی گفت: فایل صوتی منتشر شده در شبکه های مجازی منتسب به "ایرج حریرچی" معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتباطی به ایشان نداشته و صحت آن تکذیب می شود.

به گزارش وبدا به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ "احمد خسروی" روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تکذیب صحت فایل صوتی منتشر شده در شبکه های مجازی منتسب به "ایرج حریرچی" معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: فایل صوتی منتشر شده پس از طی کردن آزمایشات مختلف فنی توسط کارشناسان پلیس فتا مشخص شد این فایل صوتی ساختگی و هیچگونه ارتباطی با معاون وزیر بهداشت ندارد.

وی تصریح کرد: سایت رسمی پلیس فتا و پایگاه اطلاع رسانی ناجا تنها منبع و مرجع اطلاع رسانی بوده و با توجه به انتشار برخی شایعات در شرایط فعلی در فضای مجازی از هموطنان می خواهیم برای کسب اخبار و اطلاعات دقیق با مراجعه به سامانه های یادشده، کسب اطلاعات کرده و توجهی به شایعات نکنند.

رییس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تاکید کرد: هم اکنون اقدامات لازم برای بررسی و شناسایی عامل یا عوامل انتشار فایل یادشده در دست اقدام بوده و با عوامل ساخت و انتشار آن در فضای مجازی برخورد خواهد شد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 199996
کلمات کلیدی