• 98/07/22 - 10:05
  • 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

قدردانی معاون پرستاری وزارت بهداشت از حضور پرشور گروه هاي مختلف پرستاري در پنجمين دوره انتخابات نظام پرستاري كشور

دکتر مریم حضرتی ، معاون پرستاری وزارت بهداشت  در پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور گروه هاي مختلف  پرستاري در پنجمين دوره انتخابات نظام پرستاري كشور برگزاري این دوره از انتخابات را تبریک گفت.

به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

حضور پرشور گروه هاي مختلف  پرستاري در پنجمين دوره انتخابات نظام پرستاري كشور، به عنوان نمادی از باور به خرد جمعی، تفکر حرفه ای و احساس مسؤولیت و تعهد در قبال سلامت اقشار مختلف جامعه، تلقی می شود که مستلزم ابراز قدردانی از کلیه دست اندرکاران، مجریان، ناظرین انتخابات، نامزدها، اعضای محترم هیئت مدیره ها و سازمان نظام پرستاری دوره چهارم می باشد. همچنین، حضور همکاران جوان در صحنه رقابت و ایفای نقش آن ها در این انتخابات، نشان از بلوغ حرفه ای ایشان و نقطه عطفی در جوان گرایی پرستاری در عرصه های مدیریتی قلمداد می گردد. 

همچنين ضمن تبريك به منتخين پنجمين دوره انتخابات نظام پرستاري،از آن جا که نظام پرستاری، همواره به عنوان بازوی توانمند معاونت پرستاری در نظر گرفته شده است، انتظار می رود منتخبین نظام، همسو با سیاست های معاونت و به تبع آن، سیاست های کلی نظام سلامت به ایفای مسؤولیت سنگینی که بر عهده آن ها گذارده شده پرداخته و هدف غایی پرستاری، یعنی مراقبت از فرد، خانواده و جامعه را در قالب "هر خانه یک پایگاه سلامت" را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند. همچنین، پرداختن به امور صنفی و تلاش در راستای ارتقای وضعیت پرستاران کشور، از دیگر انتظارات معاونت پرستاری از دوره جدید نظام پرستاری می باشد. امید است دوره پنجم نظام پرستاری، در كنار ساير نهادهاي ذیربط، در پيشبرد اهداف نظام سلامت و پرستاري تلاش نمايند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 196033
کلمات کلیدی