• 98/08/19 - 17:55
  • 71
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد؛

مرکز جامع خدمات سلامت تیموری حسن آباد یزد افتتاح شد/ تجهیزات و امکانات مورد نیاز تکمیل می شود

در سفر کاروان تدبیر و امید و با حضور وزیر بهداشت و معاون درمان وزارت بهداشت، مرکز جامع خدمات سلامت حاج محمد تیموری منطقه حسن آباد شهرستان یزد افتتاح شد.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در مراسم افتتاح این مرکز ضمن تقدیر از مشارکت خیّر نیک اندیش، حاج محمد تیموری در ساخت مرکز جامع خدمات سلامت حسن آباد یزد، گفت: بزرگترین سرمایه انسان در دنیا و آخرت، حل مشکلات مردم و دعای هر انسان پس از مراجعه و بهبود در این مرکز، تا ابد خیر خواهد بود.

وی افزود: در دنیا هیچ عمل خیری بالاتر از رسیدگی به دردمندان نیست. قول می دهیم که امکانات و تجهیزات مورد نیاز این مرکز را تکمیل کنیم و پزشک متخصص نیز از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به این مرکز اعزام شود.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: دستور اختصاص ۵ یونیت دندانپزشکی به مرکز جامع خدمات سلامت حسن آباد را صادر کردم که در چند نوبت تامین می شود، اما به زودی دو یونیت تامین می شود. همچنین، با مجوز راه اندازی داروخانه در این مرکز موافقت کردیم تا مردم مستحق این منطقه مشکلات کمتری داشته باشند.

گفتنی است، مرکز جامع خدمات سلامت حاج محمد تیموری منطقه حسن آباد شهرستان یزد با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت ۱۳۹۰ متر مربع ساخته و تجهیز شده که دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آن توسط حاج محمد تیموری از خیرین یزدی تامین شده است./

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 196826
کلمات کلیدی