• 98/03/21 - 14:17
  • 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
همزمان با اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون؛

مسابقه عکاسی ثبت لحظه های بسیج ملی کنترل فشار خون برگزار می شود

 
 
 همزمان با برگزاری بسیج ملی کنترل فشار خون مسابقه عکاسی ثبت لحظه ها از تاریخ 17 خرداد تا 15 تیرماه، توسط گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌ شود.
 
به گزارش وبدا، در این مسابقه به تعدادی از بهترین عکس‌های ارسالی از مراحل آموزش و اندازه‌گیری فشارخون، جوایزی تعلق می‌گیرد. تمام کارکنان و داوطلبان مستقر در ایستگاه‌های دائم و موقت که به عنوان کاربر اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون تعریف شده‌اند و در مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت، بیمارستان‌ها و ایستگاه‌های سیار مشغول ارائه خدمت و یا آموزش و اطلاع‌رسانی به خدمت گیرندگان می‌باشند، می‌توانند تا تاریخ 10 تیرماه عکس‌های خود را از طرق زیر به گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران ارسال کنند. 
 
الف- نشانی ایمیل                                                                              amoozeshtums@gmail.com
ب- ارسال به آیدی سفیران سلامت تهران در شبکه‌های اجتماعی                         @amoozeshTUMS
 
براساس این گزارش عکس‌ها می‌تواند از طرق مختلف (دوربین، گوشی همراه و تبلت) تهیه و ارسال شود. هر شرکت کننده، حداکثر 3 عکس مرتبط با موضوع را می‌تواند ارسال کند.
 
ذکر مشخصات کامل ارسال کننده (نام و نام خانوادگی، کد ملی، آخرین مدرک تحصیلی، شماره تماس همراه و ثابت، محل خدمت، سمت، معاونت مربوطه) ضروری است. توضیح مختصر حداکثر 3 خط راجع به عکس یا عکس‌های ارسالی و ذکر مشخصات کامل از جمله عنوان برنامه، نام ایستگاه، تاریخ و آدرس محل تهیه عکس، همراه عکس ارسال شود. همچنین مسئولیت هماهنگی با مسئولین سازمانی مربوطه و کسب رضایت از افرادی که عکس آنها تهیه شده، با ارسال کننده است./216/205
  • گروه خبری : آخرین اخبار,فشار خون بالا,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 191545
کلمات کلیدی