• 98/11/27 - 12:33
  • 53
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت عنوان کرد:

نقش پر رنگ و غیر قابل انکار بانوان در پیشبرد و تعالی جامعه

معاون حقوقی و امور مجلس به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن طی مراسمی از بانوان شاغل در این معاونت تجلیل و تقدیر کرد.


به گزارش وبدا، در این مراسم که صبح امروز  با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، مدیران کل و  بانوان شاغل معاونت برگزار شد، دکتر کریم همتی ضمن تبریک و گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراءس) و روز زن، بر نقش پر رنگ و غیر قابل انکار بانوان در  پیشبرد و تعالی جامعه تاکید کرد.
معاون حقوقی و امور مجلس با اشاره به اعتقاد قلبی خود بر جایگاه والای زنان و نقش آنها در تمامی عرصه های اجتماعی گفت: هیچ جامعه ای به درجه والای تعالی، پیشرفت، امنیت و آسایش نخواهد رسید مگر اینکه زنان آن جامعه پیشقراولان آن حرکت باشند همانطور که در مسیر حرکت جامعه ما به ویژه در چهل سال اخیر شاهد حضور موثر بانوان این مرز و بوم در عرصه های مختلف علمی، سیاسی و اجتماعی بوده ایم.
 وی افزود: هر جا که افتخار حضور در مسئولیت وی یا خدمتی را داشته ام، تلاش کرده ام تا با اتکاء به شایستگی و اعتماد به بانوان در جایگاه های حساس مدیریتی و کارشناسی از توان و نیروی آنها استفاده کنم که خوشبختانه همواره نتایج پر خیر و برکتی به همراه داشته است.
در ادامه دکتر همتی با تاکید بر مسئولیت پذیری بالای زنان در امور محوله، آن را نشات گرفته از سرمشق و اسوه سیره پاک و مطهر حضرت زهراء برشمرد و افزود: نمونه پاکی، صداقت در رفتار و مسئولیت پذیری چنین زنانی هم اکنون در بسیاری از بخش های حساس مدیریتی و کارشناسی وزارت بهداشت به ویژه معاونت حقوقی و امور مجلس مشهود است و بنده همواره تلاش میکنم ضمن بهره گیری از این ظرفیت قدردان کار و تلاش این عزیزان باشم.
در ادامه این مراسم تعدادی از بانوان به بیان دغدغه ها، مسائل اجرائی، کاری و شخصی در حوزه های مربوطه پرداختند و بر تلاش برای هموار نمودن هر چه بیشتر مسیر حضور بانوان در عرصه های اجتماعی تاکیدکردند.
در پایان این مراسم از طرف دکتر کریم همتی معاون حقوقی و امور مجلس به رسم تقدیر و تشکر از بانوان، هدایایی اهداء شد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 199681
کلمات کلیدی