• 98/09/14 - 11:37
  • 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

وزیر بهداشت از بیمارستان مفتح ورامین بازدید کرد

وزیر بهداشت از بخش های مختلف و پروژه جایگزین بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی شهید مفتح ورامین بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در حاشیه بازدید از این مرکز گفت: مردم گله و شکایت هایی از نحوه خدمات این بیمارستان دارند که قطعا به آنها رسیدگی می کنیم و با توجه به سکونت ۱۲۰ هزار نفر از اتباع افاغنه، باید از آنها نیز مراقبت کنیم.

وی با اشاره به عدم پوشش بیمه برخی از اتباع افغانستانی ساکن در شهرستان ورامین، افزود: همکاران ما به خوبی از این افراد پذیرایی و مراقبت می کنند گرچه بار سنگینی بر دوش مسائل درمانی این منطقه وجود دارد اما همکاران ما از آنها مراقبت می کنند و کمبودهایی در این بیمارستان وجود دارد که پس از بازدید امروز، برطرف می شود.

وزیر بهداشت گفت: خوشبختانه ساخت بیمارستان جایگزین شهید مفتح ورامین با شدت در حال پیگیری است و بنا شد که روند ساخت را تسهیل و کمک هایی را برای سال آینده، در نظر بگیریم که تخت های بیمارستانی آن به ظرفیت این منطقه اضافه شود.

عملیات ساخت جایگزین بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی شهید مفتح ورامین از تیرماه امسال در زمینی به مساحت ۲۴۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۲۲۴۵۰ متر مربع با دارا بودن بخش های بستری داخلی، بستری جراحی، بستری زنان و زایمان، بستری روانپزشکی، بخش های ویژه و اورژانس و با پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصد، آغاز شده و ادامه دارد./۲۰۶

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197576
کلمات کلیدی