• 98/11/22 - 08:31
  • 32
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

وزیر بهداشت از پروژه های درمانی شهرستان مُهر در استان فارس بازدید کرد

وزیر بهداشت در ادامه سفر دو روزه خود به سه استان فارس، هرمزگان و بوشهر، در آخرین ساعات روز گذشته و ساعات ابتدایی امروز از دو پروژه ساخت بیمارستان خیّر ساز صدیقی شهر گله دار و بخش الحاقی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مُهر استان فارس، بازدید کرد.

 به گزارش وبدا، پروژه بیمارستان 32 تختخوابی شهر گله دار شهرستان مُهر به همت «عبدالعزیز صدیقی» نیک اندیش عرصه سلامت، در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و با زیربنای دو هزار و پانصد مترمربع با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

 دکتر نمکی در این بازدید  با بررسی روند پیشبرد این پروژه سلامت، بر حل مشکلات در راه تکمیل پروژه ساختمانی با کمک خیرین سلامت و همکاری بین بخشی از جمله در حوزه تاسیسات و محوطه سازی و همچنین تامین تجهیزات و نیروهای مورد نیاز آن از سوی وزارت بهداشت تاکید کرد.

 وزیر بهداشت همچنین از پروژه الحاق بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان مُهر که در زمینی با زیربنای هزار و ۴۰۰ متر مربع و با اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز، منابع شهرستانی و بنیاد برکت در حال ساخت است بازدید کرد. دکتر نمکی جایگزینی این بیمارستان را منوط به پیگیری مراحل قانونی و بررسی کارشناسانه امور دانست.

 گفتنی است بیمارستان ۳۲ تخت خوابه حضرت فاطمه الزهرا(س) مهر با بخش های اورژانس، داخلی، آزمایشگاه، رادیولوژی، اتاق عمل، بستری زنان، مردان و اطفال فعالیت دارد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 199587
کلمات کلیدی