• 98/12/09 - 17:58
  • 114
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت خبر داد:

کشف انبار احتکار شش میلیون دستکش بهداشتی در خیابان فلسطین تهران

رییس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف بیش از شش میلیون دستکش لاتکس و ۱۰ هزار ماسک فیلتردار که در یک انبار واقع در خیابان فلسطین احتکار شده بود، خبر داد.

 به گزارش وبدا به نقل از فانا، سرهنگ صادق قره باقری، درحاشیه این عملیات گفت: به دنبال دریافت خبری درباره اینکه فردی در حوالی خیابان فلسطین اقدام به نگهداری تعداد قابل توجهی ماسک فیلتردار و دستکش لاتکس کرده است، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در نتیجه تحقیقات اولیه مشخص شد که گزارش واصله صحیح است، گفت: در همین راستا، هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی انجام شد و ماموران به همراه نمایندگان تعزیرات به محل مذکور در خیابان فلسطین مراجعه و در بازرسی از آن  6 میلیون و ۶۰۱ هزار انواع دستکش‌های بهداشتی لاتکس را در ۳۲۹ کارتن و ۱۰هزار ماسک فیلتردار را کشف و ضبط کردند.

رییس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را حدود ۵ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: با دستور قضایی انبار مذکور پلمب و اقلام کشف شده برای بررسی بیشتر تحویل نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شد؛ همچنین یک نفر نیز در این خصوص دستگیر و برای این فرد پرونده‌ای تشکیل و به دادسرا منتقل شد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس
  • کد خبر : 200004
کلمات کلیدی