• 98/09/20 - 15:24
  • 47
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سفر معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت به خراسان شمالی صورت گرفت؛

بازدید از مجموعه های آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالیمعاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مجموعه های آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بازدید کردند.

به گزارش وبدا، دکتر کریم همتی در حاشیه این سفر اظهار کرد: طی مکاتبات مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان با وزارت بهداشت، راه اندازی اورژانس هوایی در این استان با جدیت هر چه بیشتر پیگیری خواهد شد.

 وی با بیان اینکه برخی از فضاهای درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، با کمک وزارت بهداشت نیازمند استانداردسازی است، خاطرنشان کرد: مشکلات و نیازمندی های این استان در حوزه بهداشت و درمان به وزیر بهداشت گزارش خواهد شد و در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام صورت خواهد گرفت.

دکتر همتی با اعلام سفر قریب الوقوع دکتر نمکی وزیر بهداشت طی هفته های آینده به خراسان شمالی، بر اولویت بخشی بر حل مشکلات بهداشتی و درمانی استان تاکید کرد.

 وی نبود ام آر آی در شیروان و مشکلاتی در حوزه ابنیه و زیرساخت های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی را از دیگر نیازمندی های در اولویت بررسی عنوان کرد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت ضمن ابراز رضایت از پیشرفت و توسعه زیرساخت های بخش درمان پس از اجرای طرح تحول سلامت در این استان، افزود: محرومیت این استان بیان گر این واقعیت است که باید به زیرساخت های سلامت بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است: دکتر همتی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، دکتر قربانی، دکتر بنیادی، دکتر سروش و دکتر شهریاری از اعضای کمسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و همچنین دکتر قربانی و دکتر اکبری نمایندگان مردم بجنورد در مجلس، سرپرست دانشگاه و جمعی از مسئولین استانی ، از بخش های مختلف آموزشی  و درمانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، بیمارستان امام حسن(ع)، بیمارستان امام رضا(ع) و پردیس بین المللی دانشگاه بازدید کردند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197796
کلمات کلیدی