• 98/09/10 - 13:55
  • 42
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
در سفر معاون درمان وزارت بهداشت به گرمسارانجام شد؛

بررسی وضعیت بهداشتی درمانی و پروژه های عمرانی حوزه سلامت شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی

ظهر روز گذشته نهم آذرماه 98، جلسه بررسی وضعیت بهداشتی درمانی و پروژه های عمرانی حوزه سلامت شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی با حضور دکتر جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر دانایی، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر کاتب، نماینده مردم گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس شورای اسلامی، معاونین درمان و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، فرمانداران شهرستان های مذکور، جمعی از مدیران شهرستانی و مسئولین بهداشتی درمانی این شهرستان و جمعی از مدیران دانشگاه، در سالن شهید عامری شبکه بهداشت درمان گرمسار، برگزار شد.

به گزارش وبدا، در این جلسه، دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به مطلوب بودن ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در استان سمنان، بیان کرد: تامین سلامت، ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت و ایجاد عدالت با تسهیل دسترسی به خدمات درمانی از جمله وظایف نظام سلامت در قبال مردم عزیز ایران است.
 
وی تصریح کرد: با توجه به موقعیت شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی و قرار گرفتن این شهرستان ها در مسیر زائرین حرم مطهر رضوی، باید به حوزه سلامت این مناطق توجه بیشتری شود که خوشبختانه با تلاش دست اندرکاران این حوزه، خدمات بسیار مطلوبی ارائه می شود.

ایجاد تحولی عظیم در دانشگاه علوم پزشکی سمنان

دکتر نوید دانایی، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز در این جلسه، ضمن قدردانی از حضور معاون درمان وزارت بهداشت در سمنان به منظور بررسی وضعیت بهداشتی درمانی این استان، اظهار کرد: مردم شریف گرمسار، آرادان و ایوانکی، مردمانی شجاع هستند که در دوران هشت سال دفاع مقدس با اهدای جوانان خود در راه دفاع از وطن، فداکاری‌های زیادی کردند و همین خودگذشتگی‌ها، وظیفه ما را در قبالشان سنگین ‌تر می کند.

وی افزود: خدا را شاکریم که با توسعه زیر ساخت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، تحولی عظیم در حوزه بهداشتی و درمانی این استان اتفاق افتاده است.

همچنین، در این جلسه، دکتر کاتب، نماینده مردم شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس، ضمن قدردانی از زحمات دکتر دانایی، رییس دانشگاه و مسئولین حوزه سلامت در این شهرستان ها، بیان کرد: در سال های اخیر، تحول بسیار خوبی در حوزه بهداشتی و درمانی شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی رخ داده است که حاکی از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی مسئولین حوزه سلامت است.

وی افزود: در شرایط کنونی کشور، باید تلاش شود که تجهیزات به روز و نیروی انسانی کارآمد، خدمات شایسته ای به مردم شریف منطقه ارائه شود.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197451
کلمات کلیدی