• 99/12/04 - 15:00
  • 557
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مصوبات پنجاه و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام شد؛

عقد قرارداد با شرکت های فروشنده واکسن به رویه معمول دیگر کشورها

عقد قرارداد با شرکت های فروشنده واکسن به رویه معمول دیگر کشورها، انتقال وجوه اعتبارات مصرف نشده قانون بودجه سال 1399 کل کشور به سال 1400 و تفویض اختیار به قرارگاه عملیاتی برای استان خوزستان با توجه به انتقال ویروس جهش یافته انگلیسی از عراق، مهم ترین مصوبات پنجاه و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در روز شنبه، دوم اسفند ماه بود.

به گزارش وبدا، براساس مصوبه پنجاه و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، در مورد عقد قرار داد برای واردات واکسن کووید 19 که مراحل صدور EUL را بنابر مصوبه پنجاه و پنجمین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مورخ 11/11/99 طی کرده، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجاز است شرایط عمومی قرارداد را که در دیگر کشورهای خریدار پذیرفته و رعایت شده بپذیرد.
 
همچنین انتقال وجوه اعتبارات مصرف نشده قانون بودجه سال 1399 کل کشور به سال 1400 یکی دیگر از مصوبات این جلسه بود که بر اساس این مصوبه به منظور تسهیل رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و به سبب تعطیلی اصناف و واحدهای ارائه کننده خدمات و حضور حداقلی کارکنان دولت در سال جاری، وجوه مصرف نشده مربوط به اعتبارات هزینه و اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای قانون بودجه سال 99 کل کشور، به سال 1400 منتقل شود تا در راستای موافتنامه سال قبل تا پایان مهلت های مقرر در قانون اصلاح مواد 63 و 64 قانون محاسبات عمومی کشور مصرف گردد. عملکرد وجوه مصرف نشده از جمله اوراق مالی اسلامی سال 1399 در صورتحساب عملکرد بودجه سال 1400 کل کشور درج خواهد شد.
 
بر اساس این گزارش، تفویض اختیار به قرارگاه عملیاتی برای استان خوزستان دیگر مصوبه پنجاه و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بود. 
 
با توجه به انتقال ویروس جهش یافته انگلیسی از عراق و افزایش شدید بیماران در استان خوزستان و به منظور کنترل بیماری و عدم اشاعه به مناطق دیگر کشور، به قرارگاه عملیاتی اجازه داده می شود به مدت یک هفته تا ده روز در خصوص ایجاد محدودیت تدابیر بهداشتی، نطارتی، انتظامی و تردد مسافر با عراق برای مدیریت بیماری در شهرهای آن استان تصمیم گیری و اقدامات لازم را اجرا نماید.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 223642
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *